Вівторок, 23.04.2024, 09:45
Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [24]
Психолог [7]
Соц педагог [4]
ЗНО [1]
Шкільний наркопост [1]
Наше опитування
Чи корисний наш сайт для вас?

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 533
Обсудить опрос на форуме
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Шкільний наркопост

Положення про шкільний наркопост
02.09.2012, 13:01
 

Положення

 про наркологічний пост Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області

 1.Загальні положення

  1.1.Шкільний наркологічний пост організовується з метою активнішого залучення учнів школи до  проведення антиалкогольних і антинаркологічних заходів, пропаганди здорового способу життя, а також проведення профілактичних заходів у соціально - неблагополучних сім'ях.

  1.2. Для здійснення своєї діяльності шкільний наркологічний пост керується нормативно правовою базою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, використовує методичні рекомендації і розробки по профілактиці соціально-негативних явищ, взаємодіє з районним наркологічним кабінетом, Радою школи, шкільною Радою профілактики правопорушень та іншими державними та  громадськими організаціями.

  1.3.Кандидатура голови та склад  наркологічного поста щорічно на початку навчального року призначається наказом директора школи.

 2. Основні завдання наркологічного поста

  2.1. Профілактика і попередження поширення в Дубівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів   Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області випадків алкоголізму і наркоманії серед учнів школи.

  2.2.Поширення інформації  про негативний вплив алкоголю, паління, наркотиків і інших психотропних речовин.

  2.3.Пропаганда здорового способу життя.

  2.4.Проведення профілактичних заходів відносно неблагополучних сімей учнів, де батьки схильні, або злісно вживають спиртні напої або наркотичні речовини.

 3. Функції наркологічного поста

  3.1 Шкільний наркологічний пост здійснює комплекс заходів спрямованих на профілактику зловживання психоактивних речовин в дитячо-підлітковому середовищі,  проводить профілактичні акції, масові заходи, класні години, бесіди, конкурси, організовує виставки та використовує у своїй діяльності  інші форми профілактичної роботи, а також, рганізовує інформаційно - просвітницьку роботу серед учнів і батьків у відповідності з діючими законодавчими, нормативно - правовими актами України.

  3.2.Реалізує на основі групової і індивідуальної роботи програми, проекти профілактики і усунення залежної поведінки учнів.

  3.3.Веде роботу з батьками, спрямовану на інформування про випадки вживання наркотичних речовин учнями, доцільність внутрісімейного контролю з цієї проблеми, виявлення ознак девіантності в поведінці і залежностей, профілактику соціально - небезпечних явищ в сім'ї і формування здорового способу життя.

 

 3.4.Медичний працівник здійснює первинне виявлення осіб « групи ризику», різних відхилень, що мають ознаки, в поведінці схильних до вживання психоактивних речовин, направляє рекомендації батькам для отримання консультації лікаря - нарколога і прийняття педагогічних і інших правових заходів.

 

 3.5. Забезпечує проведення масових заходів за участю учнів, батьків, громадськості. В якості результативності цієї роботи враховує показник охоплення школярів профілактичними заходами випуск газет, бюлетенів, що висвітлюють  зміст і результат роботи.

  3.6.Оформляє в школі куточок наркологічного посту з інформацією про телефони довіри.

 4. Права і обов'язки шкільного наркологічного поста 

  4.1.Організовує свою роботу із залученням кваліфікованих фахівців районного наркологічного кабінету, комісій у справах дітей.

  4.2. Два рази на рік, або за потребою,  проводить засідання наркологічного поста.

  4.3. На засіданні заслуховує інформацію класних керівників про антиалкогольну і антинаркотичну роботу, що проводиться, про досвід роботи з підлітками « групи ризику», про ефективність заходів по формуванню здорового способу життя серед учнів, про роботу з батьками тощо.

  4.4. Виступає з конкретними зауваженнями і пропозиціями до адміністрації школи спрямованими на поліпшення профілактичної роботи в школі.

  4.5. Надає допомогу для усіх учасників навчально-виховного  процесу по профілактиці соціально - негативних явищ серед учнів та про антиалкогольну і антинаркотичну роботу

  4.6. Запрошує, по заявках класних керівників, та залучає до інформаційно- просвітницької роботи фахівців охорони здоров'я, внутрішніх справ, юстиції та інших зацікавлених сторін.

  4.7.Звертатися для здійснення роботи з проблемними сім'ями  у відповідні організації, підприємства, установи в цілях охорони прав і здоров'я дітей.

  4.8. Члени наркологічного поста зобов'язані дотримуватися конфіденційності інформації.

 5. Форми звітності і обліку діяльності наркологічного поста.

  5.1.Наркологічний пост школи підзвітний адміністрації школи та Раді школи.

  5.2. Наркологічний пост за підсумками роботи один раз на рік звітує на нараді при директорі та засіданні Ради школи.

  5.3. Наркологічний пост працює за затвердженим директором планом роботи на навчальний рік.

  5.4. Наркопост висвітлює власні інформаційні матеріали через сторінку наркологічного посту на офіційному  шкільному сайті http://dubascool.at.ua/

Категорія: Шкільний наркопост | Додав: Мирослав
Переглядів: 4324 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/2
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2024