П`ятниця, 20.04.2018, 08:43
Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
news [37]
news
Наше опитування
Чи корисний наш сайт для вас?

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 531
Обсудить опрос на форуме
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 14 » Витяг з рішення педагогічної ради
11:38
Витяг з рішення педагогічної ради

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ РОЖНЯТІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДУБІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

вул. Л. Українки, 49, с. Дуба, 77644, тел. (034-74) 39-6-30


E-mail: dubascool@gmail.com КОД ЄДРПОУ

Витяг з рішення

педагогічної ради №5

від 26.05.2016р.

  1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-3-х класів:

З 1-го класу до 2-го класу

1.

Астапову Вікторію В’ячеславівну

2.

Гошківа Андрія Тарасовича

3.

Гутова Олексія Андрійовича

4.

Гуцула Богдана Романовича

5.

Драча Олександра Михайловича

6.

Дяківа Даниїла Віталійовича

7.

Желіхівського Максима Валентиновича

8.

Зизду Віталія Ярославовича

9.

Кучера Максима Михайловича

10.

Максиміва Михайла Миколайовича

11.

Пилипіва Владислава Ігоровича

12.

Поповича Андрія Миколайовича

13.

Попович Яну Романівну

14.

Тринчук Вікторію Тарасівну

15.

Фінчука Мар’яна Любомировича

16.

Шикор Ангеліну Юріївну

17.

Яціва Дмитра Олеговича

18.

Бубнюка Василя Ігоровича

19.

Библів Ангеліну Юріївну

20.

Дирів Інну Миколаївну

21.

Попович Дарину Сергіївну

22.

Дяків Тетяну Василівну

23.

Боднарюк Андріану Василівну

З 2-го класу до 3-го класу

1.

Бащак Вероніку Ігорівну

2.

Бобик Анну Василівну

3.

Волошин Яну Петрівну

4.

Гончарука Максима Олександровича

5.

Дакуса Владислава Ярославовича

6.

Клюса Івана Богдановича

7.

Клюс Іванну Андріївну

8.

Кузан Ірину Любомирівну

9.

Ніколюк Вікторію Ігорівну

10.

Павлечко Марію Романівну

11.

Римик Надію Богданівну

12.

Стадерського Андрія Руслановича

13.

Терещенка Віталія Анатолійовича

14.

Токара Мар’яна Михайловича

15.

Якубовську Катерину Мар’янівну

16.

Ткачук Вікторію Андріївну

17.

Библів Антоніну Іванівну

18.

Библіва Мар’яна Богдановича

19.

Диріва Петра Федоровича

20.

Дяківа Руслана Васильовича

21.

Попович Анастасію Василівну

22.

Стефанишин Надію Петрівну

23.

Диріва Степана Васильовича

З 3-го класу до 4-го класу

1.

Атаманчука Олексія Романовича

2.

Гуцул Ангеліну Віталіївну

3.

Диріва Анатолія Івановича

4.

Дирів Яну Борисівну

5.

Дмитрів Аліну Тарасівну

6.

Кузан Світлану Любомирівну

7.

Матущак Вікторію Володимирівну

8.

Поповича Василя Миколайовича

9.

Романюка Юрія Андрійовича

10.

Халус Людмилу Богданівну

11.

Шикора Юрія Юрійовича

12.

Кучер Ангеліну Олегівну

13.

Сопельник Ніну Володимирівну

14.

Владику Софію Олегівну

15.

Дяків Жанну Василівну

16.

Дяків Діану Василівну

 

2.Перевести до 5-го класу основної школи таких учнів 4-го класу:

1.

Джурин Інну Василівну

2.

Коваля Павла Михайловича

3.

Кулик Ангеліну Віталіївну

4.

Ніколюка Віталія Ігоровича

5.

Пасічник Анастасію Василівну

6.

Пасічник Ангеліну Іванівну

7.

Рошко Тетяну Михайлівну

8.

Скалівського Едуарда Михайловича

9.

Терещенко Карину Анатоліївну

10.

Токар Софію Михайлівну

11.

Халус Юлію Василівну

12.

Цюпу Ігоря Михайловича

13.

Чопака Андрія Васильовича

14.

Ягеловича Владислава Станіславовича

15.

Андрейчука Андрія Петровича

16.

Диріва Юрія Петровича

17.

Дяківа Володимира Михайловича

 

3. Перевести до наступних класів таких учнів 5-8-х і 10-го класу:

З 5-го класу до 6-го класу

1.

Глушко Вікторію Ярославівну

2.

Горин Юлію Василівну

3.

Гошка Миколу Івановича

4.

Гуцула Дениса Михайловича

5.

Гуцула Ростислава Віталійовича

6.

Дирів Тетяну Володимирівну

7.

Дмитревко Діану Василівну

8.

Дяківа Валентина Васильовича

9.

Дяків Вікторію Михайлівну

10.

Дяківа Івана Васильовича

11.

Дяківа Сергія Васильовича

12.

Ніколюк Ангеліну Ігорівну

13.

Пилипіва Вадима Ігоровича

14.

Поповича  Станіслава Сергійовича

15.

Романишин Софію Іванівну

16.

Романовича Петра Ігоровича

17.

Семківа Миколу Миколайовича

18.

Угриніва Владислава Михайловича

19.

Чіріль Антоніну Михайлівну

20.

Яців Яну Олегівну

З 6-го класу до 7-го класу

1.

Библіва Василя Івановича

2.

Боднар Тетяну Валеріївну

3.

Дакус Ілону Ярославівну

4.

Диріва Василя Миколайовича

5.

Диріва Віталія Івановича

6.

Дирів Яну Федорівну

7.

Джурина Владислава Васильовича

8.

Дубровного Михайла Олеговича

9.

Котик Софію Русланівну

10.

Кравцова Дмитра Олександровича

11.

Кузьмич Ілону Омелянівну

12.

Литус Анастасію Ігорівну

13.

Молінську Вікторію Романівну

14.

Морис Марію Миколаївну

15.

Поповича Святослава Романовича

16.

Семків Лідію Миколаївну

17.

Стадерського Віталія Руслановича

18.

Скалівську Антоніну Іванівну

19.

Тринчій Марію Петрівну

20.

Чічака Михайла Володимировича

21.

Шикора Сергія Петровича

22.

Шумей Марію Романівну

З 7-А класу до 8-А класу

1.

Библів Адріану Олегівну

2.

Гладун Вікторію Михайлівну

3.

Глушко Марію Богданівну

4.

Гошківа Володимира Сергійовича

5.

Дранчука Василя Ігоровича

6.

Дубровну Терезу Олегівну

7.

Іванишин Надію Іванівну

8.

Коцана  Романа Михайловича

9.

Михайліва Володимира Борисовича

10.

Мушку Жанну Василівну

11.

Римик Софію Богданівну

12.

Сеньків Христину Петрівну

13.

Хортів Марію Михайлівну

14.

Хортіва Миколу Васильовича

15.

Христука Дмитра Васильовича

З 7-Б класу до 8-Б класу

1.

Библіва Дениса Тарасовича

2.

Гаврилюка Віталія Олеговича

3.

Гаврилюка Володимира Олеговича

4.

Диріва Михайла Борисовича

5.

Дяківа Василя Васильовича

6.

Корецьку Марію Василівну

7.

Кулик Віталію Богданівну

8.

Кулик Інну Русланівну

9.

Мазурову Оксану Максимівну

10.

Морис Христину Миколаївну

11.

Пилипів Вікторію Ігорівну

12.

Романюка Владислава Андрійовича

13.

Яцулу Вероніку Миколаївну

З 8-го класу до 9-го класу

1.

Бедрій Христину Романівну

2.

Бразду Марію Русланівну

3.

Гуцула Дмитра Михайловича

4.

Підвального Любомира Сергійовича

5.

Понайду Андрія Васильовича

6.

Попович Юлію Романівну

7.

Сеньківа Івана Петровича

8.

Скалівського Дениса Михайловича

9.

Соломчак Діану Володимирівну

10.

Тарас Олександру Олександрівну

11.

Шумея Владислава Михайловича

12.

Шумея Руслана Романовича

З 10-го класу до 11-го класу

1.

Библів Діану Василівну

2.

Бразду Мар’яна Руслановича

3.

Бубнюка Руслана Ігоровича

4.

Герасимчук Ірину Володимирівну

5.

Дяків Людмилу Василівну

6.

Кучер Людмилу Володимирівну

7.

Кучер Оксану Володимирівну

8.

Лахманець Вероніку Петрівну

9.

Лозінську Юлію Володимирівну

10.

Настунея Андрія Володимировича

11.

Попович Ніну Олексіївну

12

Рабуцьку Яну Василівну

13.

Семків Віталію Романівну

14.

Скрипника Анатолія Володимировича

15.

Стефанишина Василя Петровича

16.

Стефанишина Віталія Миколайовича

17.

Халус Марію Василівну

18.

Худик Мар’яну Дмитрівну

19.

Цапіва Віталія Васильовича

20.

Цюпу Богдану Михайлівну

21.

Шумей Анастасію Леонідівну

 

4.Вважати випущеними з навчального закладу у 2016 році  22 учні 11-го класу.

5. Вручити атестати про повну загальну середню освіту таким учням навчального закладу:

1.

Библів Уляні Іванівні

2.

Боднарюк Майї Михайлівні

3.

Гуцулу Василю Ігоровичу

4.

Дирів Христині Борисівні

5.

Дяківу Руслану Дмитровичу

6.

Іванишин Юлії Владиславівні

7.

Комару Михайлу Івановичу

8.

Корецькому Андрію Васильовичу

9.

Кравчуку Івану Васильовичу

10.

Кузику Олександру Олеговичу

11.

Кучеру Віталію Романовичу

12.

Лахманцю Петру Віталійовичу

13.

Лиску Максиму Ігоровичу

14.

Мазуровій Карині Максимівні

15.

Марко Надії Михайлівні

16.

Підвальному Валентину Сергійовичу

17.

Русалю Василю Віталійовичу

18.

Рошку Владиславу Юрійовичу

19.

Стефанишину Івану Петровичу

20.

Шумею Євгену Романовичу

21.

Шумею Михайлу Богдановичу

22.

Ящишин Оксані Ігорівні

 

Директор школи:                               Л.В.Якубовська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ РОЖНЯТІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДУБІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

вул. Л. Українки, 49, с. Дуба, 77644, тел. (034-74) 39-6-30


E-mail: dubascool@gmail.com КОД ЄДРПОУ

Витяг з рішення

педагогічної ради №6

від 09.06.2016р.

1. Вважати випущеними з навчального закладу у 2016 році  24 учні 9-го класу.

2. Вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту таким учням навчального закладу:

1.

Барчук Вікторії Миколаївні

2.

Библіву Володимиру Богдановичу

3.

Дмитріву Віталію Тарасовичу

4.

Дяківу Андрію Васильовичу

5.

Дяківу Віталію Петровичу

6.

Коцан Оксані Михайлівні

7.

Кулик Діані Віталіївні

8.

Кучеру Назару Романовичу

9.

Кучер Христині Володимирівні

10.

Молінській Марії Романівні

11.

Мушці Христині Василівні

12.

Плякс Жанні Ігорівні

13.

Рошку Богдану Михайловичу

14.

Рошко Яні Юріївні

15.

Тарас Аліні Ігорівні

16.

Тринчію Василю Петровичу

17.

Федіву Андрію Вікторовичу

18.

Чопаку Івану Васильовичу

19.

Чопей Христині Анатоліївні

20.

Шумею Михайлу Миколайовичу

21.

Шумей Христині Богданівні

22.

Дяків Аліні Любомирівні

23.

Ящишину Володимиру Ігоровичу

24.

Диріву Степану Михайловичу

 

3. Вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою таким учням навчального закладу:

1.

Рошко Яні Юріївні

2.

Федіву Андрію Вікторовичу

 

Директор школи:                               Л.В.Якубовська

 

Категорія: news | Переглядів: 174 | Додав: Мирослав | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2018